Bilgi Talep Formu

Biz büyük bir aileyiz, sizinle daha da büyüyeceğiz.

 

47 yıl önce küçük bir aile şirketi olarak çıktığımız yolda bugün; çalışanlarımız, mağazalarımız, bayilerimiz ve franchise sistemimiz ile birlikte giderek daha da büyüyen bir aile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Kuruluşumuzdan beri sahip olduğumuz felsefeyi hiç değiştirmedik. Önce saatlerle başladık ve "usta işi" diye nitelendirdiğimiz saatlerin dünyasında Pırlant olarak yer aldık.

 

Her işimizi titizlikle gerçekleştirmeye gayret ettik. Saatçi geleneğini yaşatabilen, klasik diye tabir ettiğimiz markalara portfoyümüzde yer verdik, bir yandan da kendi alanımızdaki gelişmeleri takip ettik.

 

Gerçek saatleri tanıtarak, satarak, bakımını yaparak sürdürdüğümüz serüvenimizde; tasarımı, işçiliği tamamen kendimize ait, bizi yansıtan SCR markamızı piyasaya sürmenin mutluluğunu yaşadık. Bugün SCR, dünyaya ihraç edilen tek Türk saat markası...

 

Son olarak yine yıllar süren araştırmalar, özenle yürütülen çalışmaların ardından mücevher sektörüne adım  attık. Usta zanaatkarlarının ellerinde şekillenen, yüzlerce yıllık coğrafya kültürümüzü yansıtan mücevher grubu ürünlerimiz; Pırlant dostlarının ince zevki düşünülerek, onlarca yıllık tecrübenin ardından hazırlandı.

 

Bizi bu noktada en çok gururlandıran, Pırlant dostlarınının beğenisine uygun ürünler tasarlamış ve sunmuş olmaktır.

 

Uzun yıllar önce Bursa'dan çıktığımız yolculukta artık herkesin tanıdığı, bildiği, beğendiği, satın almak istediği saatlerimiz, mücevherlerimiz ve aksesuarlarımızla birçok önemli yerde, birçok önemli noktadayız.

 

Franchise sistemimiz ile hizmet kalitemizi ve verimli mağazacılık modelimizi siz girişimci arkadaşlarımız şimdi görecek, tanıyacak ve yurdun daha birçok noktasında aynı sistemi uygulayacak.

 

Pırlant ailesi sizin de katılımınızla daha da büyüyecek, ince bir zevk ve kültürün yansıması olan saatlerimiz, mücevherlerimiz ve aksesuarlarımız artık daha fazla kişiye ulaşacak.

 

Aramıza hoş geldiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR