Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   
 
 
 
 
     

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI (CAYMA HAKKI)

Ürününüz özel siparişli ürünler haricinde ise, teslim aldıktan sonra 14 gün içersinde hiçbir sebep belirtmeden iade edebilirsiniz. Ancak iade işleminin kolaylıkla tamamlanabilmesi ve olası karışıklıkların önlenmesi için aşağıda belirttiğimiz detaylara dikkat etmenizi rica ederiz.
 

EĞER ÜRÜNÜ BEĞENMEDİĞİNİZDEN DOLAYI İADE VEYA DEĞİŞİM TALEP EDECEKSENİZ

-İade ve değişim şartlarının en önemlisi özel sipariş üzerine gelen ürünler hiç bir şekilde iadesi yapılamaz. Bunun dışındaki ürünlerde ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, üzerinde ki koruyucu bantların çıkartılmamış olması şartıdır. Ürünü aldığınızda beğenmemeniz durumunda hiçbir şekilde ürünün üzerinde bulunan koruyucu ekipmanları çıkartmayınız ve paketini yırtmayınız. Beğenmediğinizden dolayı iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünü tüm paket içeriği ve iade bölümü doldurulmuş faturası ile beraber kargo ödemesini yaparak fatura üzerinde yazan adresimize gönderiniz. Gönderi sırasında kargo takip numaranızı kaydetmeyi ve iade bilgisi ile beraber takip numarasını tarafımıza ulaştırmayı unutmayınız. İade talebinizi ve kargo bilgilerini destek@pirlant.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Unutmayınız ürünü beğenmemenizden kaynaklı iadelerde iade kargo bedeli tarafınızdan ödenerek gönderilmelidir. Karşı ödemeli gönderileriniz bize ulaşmadan size geri döneceği için süreciniz uzayacak ve ekstra kargo bedeli ödeyeceksinizdir.
 

EĞER ÜRÜNDE Kİ BİR ARIZADAN DOLAYI İADE VEYA DEĞİŞİM TALEP EDECEKSENİZ

-Üründe ki bir arızadan dolayı ürünü iade veya değişim talep edebilmeniz için ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış olması şartına uygun davranmalısınız. Ürünü teslim aldıktan sonra dikkatli bir şekilde çizik ve benzeri hasarların olup olmadığını kontrol ediniz. Saatiniz size gönderilmeden önce tarafımızdan ayarlanacaktır. Bu sebepten saatinize baktığınızda doğru saati göstermiyorsa (Bu durum saatinizde mekanik bir arızayı işaret eder) veya ürünün üzerinde bir hasar görür iseniz ürünü tüm paket içeriği ve iade bölümü doldurulmuş faturası ile beraber kargo ödemesi tarafımızdan yapılacak şekilde size gelen kargo firması ile karşı ödemeli olarak fatura üzerinde yazan adresimize gönderiniz. Gönderi sırasında kargo takip numaranızı kaydetmeyi ve iade bilgisi ile beraber takip numarasını tarafımıza ulaştırmayı unutmayınız. İade talebinizi ve kargo bilgilerini destek@pirlant.com adresine göndermeniz gerekmektedir.
 

İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ SONRASI PARA İADESİ

Ürünü iade etmeniz durumunda tarafımıza yapmış olduğunuz ödeme aşağıda ki durumlarda aşağıda ki şartlarda iade edilecektir.

 1. Havale ile ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz saat tarafımıza ulaştıktan sonra 3 gün içersinde ödemeniz hesabınıza gönderilecektir

 2. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz saat tarafımıza ulaştıktan sonra bankadan iade talebinde bulunduktan sonraki süreç banka ile sizin tarafınızdan takip edilecektir.

 3. Kapıda Nakit ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz saat tarafımıza ulaştıktan sonra 7 gün içersinde ödemeniz hesabınıza gönderilecektir.

 4. Kapıda Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz saat tarafımıza ulaştıktan 50 gün sonra ödemeniz hesabınıza gönderilecektir. Bu işlemin bu kadar geç yapılmasının sebebi kargo firmasının ödemenizi tarafımıza 50 gün sonra yapmasıdır.

 5. Eğer ürünü beğenmediğinizden dolayı iade ettiyseniz yaptığınız ödemenin Kargo ve eğer varsa Kapıda Ödeme bedelleri kesilerek net ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir.

 6. Eğer üründe ki bir arızadan dolayı iade ettiyseniz yaptığınız ödemenin tamamı tarafınıza iade edilecektir.

 7. Eğer değişim talebiniz olduysa gönderdiğiniz saat tarafımıza ulaştığında size özel bir indirim kuponu tarafınıza gönderilecektir. Yeni talep ettiğiniz ürünü sitemiz üzerinden sipariş ederken bu indirim kuponu ile önce ki ürüne ödediğiniz bedel kadar indirim alarak yeni siparişinizi oluşturabileceksiniz.

 1. Eğer ürünü beğenmediğinizden dolayı iade ettiyseniz yaptığınız ödemenin Kargo ve eğer varsa Kapıda Ödeme bedelleri kesilerek net ürün bedeli tutarında kupon oluşturulacaktır.

 2. Eğer üründe ki bir arızadan dolayı iade ettiyseniz yaptığınız ödemenin tamamı tutarında kupon oluşturulacaktır.

 3. Eğer yeni almak istediğiniz ürün değişime gönderdiğiniz üründen daha ucuz bir ürün ise yukarıda ki şartlar dahilinde fark tarafınıza iade edilecektir.

  İade Şartları

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi gizli ayıp durumları hariç kesinlikle yapılamamaktadır.

Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde destek@pirlant.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

• Özel sipariş üzerine gelen ürünlerin dışındaki ürünleri iade edebilirsiniz.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Yurtiçi Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0850 622 62 20 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İade ve Değişim Adresi: Çekirge Cad. İntam 101 İş Mrk. No:101 K:1 Osmangazi / Bursa
 

Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:
İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece Pırlant müdahale edememektedir.

Değişim işlemleriniz ortalama 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile dilerseniz sitemizde yer alan mağazalardan herhangi biri ile iletişime geçerek değişim yapabilirsiniz.

İade ve değişim işlemleri için bu faturanın arka yüzünde bulunan "İADE BÖLÜMÜ" kısmını eksiksiz doldurulup imza atmanız ve aslını tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.